face

Lütfen Bekleyin Aklı Şahane yükleniyor...

yükleniyor
Ankara Produksiyon Reklam Ajansı | Post Produksiyon Ajansları | Tanıtım Filmi Çekimi Kolay Reklam Filmi - Blog - Ankara Reklam Ajansı | Ankara Reklam Ajansları | Creative Sosyal Medya

BlogBlog
O
Ankara  Produksiyon  Reklam  Ajansı |  Post Produksiyon Ajansları |  Tanıtım Filmi Çekimi Kolay Reklam Filmi
8276 Görüntülenme

Ankara Produksiyon Reklam Ajansı | Post Produksiyon Ajansları | Tanıtım Filmi Çekimi Kolay Reklam Filmi

Aklı Şahane Ankara Reklam AjansıAnkara Reklam Ajansları,  Sosyal Medya Ajansı, Sosyal Medya Yönetimi Tanıtım Filmi Produksiyon Ajansı , kurumsal tanıtım filmi, produksiyon, post prodüksiyon konusunda profesyonel çözümler sunuyor. Hedef kitle analizinden sonra projeye dönüştürülen tanıtım filmleri, şirketlerin tüm paydaşlar ve potansiyel müşterilerine en kısa sürede en doğru bilgiyi vermesi amacıyla tasarlanıyor.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Aklı Şahane Ankara Reklam Ajansı Produksiyon Ajansının Faydası
Tanıtım filmi, işinizi müşteriye tanıtmanın en etkili ve verimli yoludur. Çünkü günümüzde internet kullanıcılarının tamamına yakını video içerik beklemektedir. Bu yüzden işinizi tanıtım videosuyla anlatmak, daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Görsel öğrenmeyi işitsel öğrenmeyle pekiştiren tanıtım filmleri, basılı mecralardaki iletişim faaliyetlerinden açık ara önde bir etki yaratmaktadır. Çünkü modern çağ kitlesi, internet mecralarındaki yazı karmaşasından kaçarak video izlemeyi seçmektedir. Üstelik tanıtım videoları, izleyici üzerinde oluşturduğu akılda kalıcılık ve güvenilirlik gibi önemli faktörlerle de öne çıkmaktadır. Doğru mesajı hedef kitleye en doğru şekilde aktaran nitelikli tanıtım filmleri ise rakipleriniz arasında fark yaratmanızı sağlamaktadır. Ankara Reklam AjansıAnkara Reklam Ajansları,  Sosyal Medya Ajansı, Sosyal Medya Yönetimi Tanıtım Filmi Produksiyon Ajansı , çağın en etkili ve kolay iletişim aracı olan tanıtım filmleri  konusunda nitelikli çözümler sunarak işinizi büyütmenizde doğrudan rol oynamaktadır.

Tanıtım Filmlerinin Hazırlanması
Tanıtım filmi hazırlarken en önemli konu hangi mesajların, hangi hedef kitleye, nasıl aktarılacağı konusudur. Bu yüzden ilk aşamada doğru bir hedef kitle analizi yapmak gerekir. Ankara Reklam AjansıAnkara Reklam Ajansları,  Sosyal Medya Ajansı, Sosyal Medya Yönetimi Tanıtım Filmi Produksiyon Ajansı  nın uzman ekibi, gerekli analizleri gerçekleştirerek hedef kitle üzerinde en büyük etkiyi oluşturacak konuları belirler, bu konuları hedef kitleye en başarılı şekilde aktaracak mesajlar üretir ve tanıtım videosu için optimum süreyi belirler. Bu doğrultuda tanıtım filminin senaryo çalışmaları gerçekleştirilir. Prodüksiyon ve Post prodüksiyon aşamalarındaki görsel tasarımlar ve ses & müzik mix prodüksiyon çalışmaları da tamamen hedef kitleye göre tasarlanır. Ankara Reklam AjansıAnkara Reklam Ajansları,  Sosyal Medya Ajansı, Sosyal Medya Yönetimi Tanıtım Filmi Produksiyon Ajansı; bünyesindeki yönetmenler, konsept geliştiriciler, metin yazarları, videographer’ler, kreatif direktörler, art direktörler, grafikerler, ses tasarımcıları, ses mühendisleri ve maestro ekibinden oluşan deneyimli ve dinamik ekibiyle üst düzey stüdyolarında tamamen başarı odaklı, nitelikli tanıtım filmleri hazırlar.

Tanıtım Videosu Türleri
Kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtımı, mekan tanıtımı, kitap- yayın evi tanıtımı, web sitesi tanıtım ve etkinlik tanıtım videoları gibi tanıtım videosu türleri bulunmaktadır. Aslında hayata geçirilen her proje için bir tanıtım videosu hazırlanabilir. Bu projenize değer katacak ve başarınızda doğrudan pozitif rol oynayacaktır.

Reklam filmi, kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtım videosu gibi prodüksiyon konularının tamamında yaratıcı ve kaliteli çözümler sunan Ankara Reklam AjansıAnkara Reklam Ajansları,  Sosyal Medya Ajansı, Sosyal Medya Yönetimi Tanıtım Filmi Produksiyon Ajansı; gelişen iletişim çağına hakim ekibi, donanımlı stüdyoları ve son teknoloji ekipmanlarıyla başarınızda etkin bir rol oynar.

Sadece Türkiye için değil dünyanın her yerindeki kurum, kişi veya markalar için kaliteli tanıtım filmleri hazırlayan Ankara Reklam AjansıAnkara Reklam Ajansları,  Sosyal Medya Ajansı, Sosyal Medya Yönetimi Tanıtım Filmi Produksiyon Ajansı; başta Ankara olmak üzere, İstanbul, Eskişehir, Kayseri ve diğer tüm illerimizde tanıtım filmi ve produksiyon, post produksiyon, video tanıtım filmi hizmetleri sunuyor ve tüm prodüksiyon ihtiyaçlarına yönelik efektif çözümler üretiyor.

Unutmayın, işinizi nitelikli bir tanıtım filmiyle anlatmak, ve bunu sosyal medyada da kullanmak günümüzün en başarılı reklam çözümüdür.

Kısa Tanıtım Filmi

Kısa tanıtım filmi, 0-1 dk arasında hazırlanan tanıtım filmlerine denilmektedir. İşin içeriğine bağlı olmakla birlikte, son zamanlarda kısa tanıtım filmi markaların tercih ettiği tanıtım videoları arasında yer almaktadır. Bunun sebebi kısa tanıtım filminin izleyiciyi sıkmıyor oluşudur. Siz de hedef kitlenize göre projelendirilmiş kısa tanıtım filmlerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir, yukardaki teklif al butonundan hemen teklif isteyebilirsiniz. 

Kullandığımız Ekipmanlar

 

ETİKETLER